FOTOPITER

  • portfolio
  • fotograf
  • profesjonalista
  • studio fotograficzne
  • satysfakcja

Fotografia portretowa

Chcesz zrobić co dla siebie? Chcesz poczuć się pięknie i wyjątkowo? Chcesz podkreślić swoją męskość i temperament? Kończysz okrągłe urodziny i chciałabyś/łbyś uwiecznić ten wyjątkowy czas? A może po prostu znudziło Ci się już Twoje profilowe w mediach społecznościowych? Powodów do sesji portretowej może być naprawdę dużo, dla mnie każdy jest dobry i zasługuje na realizację!
Jeśli marzy Ci się profesjonalna sesja portretowa to nie mogłaś/łeś trafić lepiej! Przychodząc na sesje zdjęciową do mojego studia gwarantuje Ci, że to będzie niesamowite przeżycie. Sesja portretowa to nie tylko wspaniała pamiątka, ale również świetna przygoda, z której wspomnienia pozostaną z Tobą naprawdę długo.
Sesje portretowe możemy zrealizować w studio, jak i w plenerze. Wszystkie szczegóły ustalamy wspólnie – to od Ciebie zależy czy Twoja kreacja będzie bardziej klasyczna czy może jednak w stylu fine art, glamour, boho, folkowym. Dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zapraszam do kontaktu!

Sesja zdjęciowa z makijażem — Bielsko Biała

Oprócz standardowych zdjęć wykonuję sesje, które wydobędą cały potencjał drzemiący w wykonanym dla Ciebie makijażu.
Profesjonalne zdjęcia w doskonale wyposażonym studio, to prawdziwa gratka dla Klientów z Bielska-Białej oraz okolic.
Zapraszam do kontaktu!

Podczas odwiedzania dowolnej witryny internetowej może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w postaci \ 'cookie '. Te informacje, które mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub Twojego urządzenia internetowego (komputera, tabletu lub telefonu komórkowego), są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny zgodnie z oczekiwaniami.. Polityka prywatności i plików Cokiees